Tag : automatický

automatický

Written on Apr, 15, 2016 by in
Pružiny najdete ve většině mašín. Většinou pružiny jsou malé částí, které mají obrovský vliv na fungování mašín. Jejích funkce je opravdu nezvykle podstatná.Škoda, žemalokdo se to uvědomuje. Postup produkci per není jednoduchý. Nejvyznamnější na startě je navijení a tvarovaní pružiny. Druhá velice významná věc, kterou se děla s perama je tepelní úpravení, jenž cílem je tepelné upevnění. Obvykle tato část produkce pružin je mechanická. Následní etapa je více spletitá.
Continue Reading...
Written on Dec, 23, 2014 by in
Ve většině stroju je možné najít nevelké díly – pružiny. Doopravdy spousta důležitá je jejích role. Mnohdy to díky pružinám je možné pracovaní celého mašiny.
Continue Reading...
Written on Dec, 10, 2014 by in
Pružinarny to pozoruhodné místa, ve kterých můžete nabýt pružiny. Můžete je nalézt ve všech větších městech. Nejsou velmi popularní, ale jenom tamhle můžete koupit pružiny nejlepší jakosti. Perarny to opravdu hodně specialistické tovarny, které garantují Vám kvalitu výrobku. Jestli ve Vaším městě není žádna pružinarna můžete skusit nalézt nějakou internetovou tovarnu s perama.
Continue Reading...
Written on Oct, 29, 2014 by in
Produkce per není lehkým postupem. Samozřejmě na vzniku nejzakládnější je navijení a tvarovaní pružiny. Druhou věcí, kterou se děla z perama je tepelní úpravení, kterého cílem je tepelní stabilizace. Tato část vyroby per je nejčastějí automatická. Třetí fáze je složitá. Je to povrchova úprava mechanicka a můžeme rozdělit na tří fáze.
Continue Reading...