Tag : dekorace

dekorace

Written on Jun, 21, 2018 by in
Nyní už asi každý ví, co jsou fototapety a jak široké dávají možnosti v aranžaci interiérů. Díky fototapetám absolutně obvyklý a průměrný prostor může obdržet velmi vynikající a okouzlující vzhled, a vzhledem k široké nabídce látek, fototapety mají možnost být připevněné nejenom v obývaku nebo soukromém pokoji, ale také v prostorech náchylných na vliv vody – například záchod nebo kuchyňský kout. Z toho důvodu rozhodně stojí to za to, postárat se o krásný styl dosažitelný díky fotografickým tapetám – díky ním každý může mít na stěnách ve svém prostoru co si jedině chce.
Continue Reading...
Written on May, 07, 2018 by in Uncategorized
Během obnovy bytu trefou do černého bude naplánování toho, co se tam bude nacházet. Díky tomu je možné ověření toho, jaký druh podlahy bude nejvhodnější, jaká plocha stěn bude volná, kolik volných čtverečních metrů zůstane v pokoje. Přes své zdání, již to dává několik zajímavých informací, protože stojí to za to, zvolit takové barvy a výzdoby stěn, které sluší ploše – světlé barvy, takové jako na příklad smetanová, žlutá anebo světlé zelená vizuálně zvětšují plochu, a docela intenzivní – můžou vypadat zajímavě a dávat speciální rys, ale můžou i zmenšit prostor.
Continue Reading...
Written on Mar, 31, 2016 by in
Aby jakýkoliv interiér byl krásný a útulný, musí splnit několik důležitých podmínek. Každý pokoj – v ložnici, obývaku anebo kanceláři – vypadá nejlépe, jestli je zároveň přiznivý a se označuje vysokém stupněm čerstvostí. Jak takový pocit získat levně, rychle a efektivně? Pozoruhodným řešením bude v tomto případě krásná sezónní dekorace oken. Nyní stojí to za to, být si vědom, že okna jsou nezbytná věc v každém domu, a když je dobře vyzdobené, je schopné to dělat pravdivé zázraky.
Continue Reading...
Written on Mar, 30, 2016 by in Uncategorized
Okna vždycky patří k velice základním věcem ve všech pokojích. Nejenom v průběhu dne dávají hlavní zdroj světla a vpustí dovnitř čerstvý vzduch, ale také často stanoví jediný bod, na který člověk se může dívat, když si přeje kouknout na nějaké vzdalené místo. Dokonalé zvolená okna můžou rovněž skvělé ovlivnit pokoj – dát mu trochu přátelské nálady, vizuálně zvětšit anebo překvapit zajímavými dekoracemi. Z těchto přičin současně docela módní jsou různé sezónní dekorace okenních.
Continue Reading...