Tag : dekorace

dekorace

Written on Aug, 18, 2017 by in Uncategorized
Během obnovy bytu trefou do černého bude naplánování toho, co se v něm bude nacházet. Kvůli tomu je možné ověření toho, jaký typ podlahy bude nejlepší, jaká plocha stěn bude prázdná, kolik prázdných čtverečních metrů zůstane v prostoru. Přes svoje zdání, již to dává několik pozoruhodných informací, protože nejlépe zvolit takové barvy a dekorace stěn, které shodují s plochou – světlé barvy, takové jako např. bílá, žlutá anebo světlé modrá opticky zvětšují plochu, a velice intenzivní – můžou vypadat zajímavě a dávat speciální rys, ale můžou rovněž zmenšit prostor.
Continue Reading...
Written on Jul, 28, 2017 by in
Teď už asi každý je vědom, co jsou fototapety a jak rozsáhlé dávají možnosti v aranžmá interiérů. Díky nim absolutně obvyklý a nenápaditý prostor může získat velice jedinečný a baječný styl, a kvůli široké nabídce látek, fototapety mají možnost být připevněné nejenom v obývaku nebo ložnici, ale také v prostorech náchylných na vliv vody – na příklad záchod buď kuchyni. Z toho důvodu samozřejmě stojí, postárat se o hezký styl dosažitelný díky fotografickým tapetám – díky ním každý může mít na zdech ve svém pokoji co si jen chce.
Continue Reading...
Written on Mar, 31, 2016 by in
Aby jakýkoliv interiér byl krásný a útulný, musí splnit několik důležitých podmínek. Každý pokoj – v ložnici, obývaku anebo kanceláři – vypadá nejlépe, jestli je zároveň přiznivý a se označuje vysokém stupněm čerstvostí. Jak takový pocit získat levně, rychle a efektivně? Pozoruhodným řešením bude v tomto případě krásná sezónní dekorace oken. Nyní stojí to za to, být si vědom, že okna jsou nezbytná věc v každém domu, a když je dobře vyzdobené, je schopné to dělat pravdivé zázraky.
Continue Reading...
Written on Mar, 30, 2016 by in Uncategorized
Okna vždycky patří k velice základním věcem ve všech pokojích. Nejenom v průběhu dne dávají hlavní zdroj světla a vpustí dovnitř čerstvý vzduch, ale také často stanoví jediný bod, na který člověk se může dívat, když si přeje kouknout na nějaké vzdalené místo. Dokonalé zvolená okna můžou rovněž skvělé ovlivnit pokoj – dát mu trochu přátelské nálady, vizuálně zvětšit anebo překvapit zajímavými dekoracemi. Z těchto přičin současně docela módní jsou různé sezónní dekorace okenních.
Continue Reading...