Tag : interiér

interiér

Written on Jul, 11, 2018 by in
Chceš mít originální byt? Rád zkoušíš nové věci a aranžuješ obytné prostory? Máš rád nevšední dekorační předměty a nápadité bytové doplňky? Fototapety jsou pro Tebe!
Continue Reading...
Written on Jun, 22, 2018 by in
Úkolem designu interiéru je nejenom nádherně vydekorovat jakýsi prostor, ale i udělat to takovým způsobem, aby vypadal zajímavě, zdůrazňoval své funkce, a ještě byl velmi funkční v použití. Interiér, jenž vypadá nádherně, není pouze čistý a s nádherným nábytkem – docela klíčové jsou také dekorační vlastnosti, díky kterým může být on milý pro oči buď ne. Z tohoto důvodu většina odborníků návrhuje dekorace na zdi – nezaberou prostor, tak nutný zejména v malých a středních pokojích, a mají vše doporučované dekorační vlastnosti.
Continue Reading...
Written on Jun, 21, 2018 by in
Když je nezbytná obnova anebo nové vybavení interiérů, lidé berou inspiraci z rozmanitých zdrojů. V dnešní době velké množství informací o nových jevech v aranžmá interiérů je dostupné na internetu, kde své nápady a jejích výsledky ukázují obvyklí zákazníci, blogerové a často také sámi designerové. Když někdo má o to zájem, ví, že dnes rekordy popularity lámou novodobé fotografické obrazy, jež tvoří v celém prostoru nějaký stejný motiv – některé jsou dostupné v 3D variantech.
Continue Reading...