Tag : interiér

interiér

Written on Jul, 28, 2017 by in
Úkolem aranžmá prostoru je nejen hezky vydekorovat nějaký prostor, ale rovněž udělat to takovým způsobem, aby vypadal pozoruhodně, zdůrazňoval svoje funkce, a ještě byl docela funkční v použití. Interiér, který se prezentuje užásně, není pouze čistý a s hezkým nábytkem – velmi klíčové jsou i dekorativní vlastnosti, díky kterým může být on milý pro oči nebo naopak. Z tohoto důvodu většina odborníků nabízí dekorace na stěny – nezaberou prostor, tak potřebný zvláště v nevelkých a středních pokojích, a mají všechny doporučené dekorativní vlastnosti.
Continue Reading...
Written on Jul, 28, 2017 by in
Když je nutná obnova anebo nové vybavení interiérů, lidé berou inspiraci z různorodých zdrojů. Současně ohromné množství informací o nových jevech v aranžmá prostorů je dostupné na internetu, kde své nápady a jejích účinky ukázují koníčkáře, blogerové a nejednou také sámi aranžérové. Když někdo si to přeje, ví, že současně rekordy popularity lámou soudobé fotografické obrazy, jež tvoří v celém prostoru jakýsi stejný motiv – některé jsou dostupné v 3D variantech.
Continue Reading...
Written on Jul, 28, 2017 by in
Sníš o výjimečném bytě? Rád experimentuješ a aranžuješ obytné prostory? Máš rád nevšední dekorační předměty a zajímavé interiérové doplňky? Fototapety jsou pro Tebe!
Continue Reading...