Tag : interiér

interiér

Written on May, 07, 2018 by in
Cílem designu interiéru je nejenom nádherně vydekorovat jakýsi prostor, ale také udělat to takovým způsobem, aby vypadal pozoruhodně, zdůrazňoval své funkce, a ještě byl velice praktický v praxi. Interiér, který vypadá hezky, není jen čistý a s nádherným nábytkem – docela klíčové jsou i dekorační vlastnosti, díky kterým je on milý pro oči buď ne. Z toho důvodu většina odborníků nabízí dekorace na zdi – nezaberou prostor, tak nutný zvláště v malých a středních pokojích, a mají vše doporučené dekorativní vlastnosti.
Continue Reading...
Written on May, 07, 2018 by in
Když je potřebná obnova anebo nové zařízení interiérů, lidé berou inspiraci z rozmanitých zdrojů. Teď ohromné množství informací o novinkách v aranžmá interiérů je dostupné na internetu, kde své nápady a jejích účinky ukázují obvyklí zákazníci, blogerové a nejednou i sámi aranžérové. Když někdo si to přeje, ví, že nyní rekordy popularity lámou moderní fotografické obrazy, jež tvoří v celém prostoru nějaký stejný motiv – některé jsou dostupné v 3D variantech.
Continue Reading...
Written on May, 07, 2018 by in
Chceš mít originální bydlení? Rád zkoušíš nové věci a aranžuješ obytné prostory? Máš rád nevšední dekorační předměty a nápadité bytové doplňky? Fototapety určitě Tě překvapí!
Continue Reading...