Víme, jež zásluhou přírody, můžeme dýchat. Všelijaké květiny, stromy nám dávají kyslík a my jim opětovně vracíme dusík naším dýcháním. Krajina je potřebná.

/

materiał

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
V dnešní době architektura je tak řešená, aby květiny mohly být pěstovány na střeše. Téměř není prostor, kde pěstovat stromy a jiné květiny. Místo lesů se staví dálnice. Zahrady jsou pro změnu přestavěny na obchodní centra. Občas prosty pohled na něco zeleného nám dělá radost. Při zařizováni domácnosti klademe důraz na květiny nebo zahrádky okolu baráku. Chceme též disponovat rostlinami. Po jídle si jít na chvíli oddechnout pod nějaký strom na trávu a kochat se přírodou kolem nás. V domě kromě opravdových květin si můžeme obstarat též různorodé fototapety popřípadě obrazy na zdi. Do koupelny nebo jiného prostoru by ladila fototapeta les pokud máme krajinu skutečně rádi. Takové fototapety do koupelny nám umožní se více uvolnit, než při pouhém jediném odstínu- na této stránce bez problémů získat pomoc. Fototapeta les nám může rámovat roh koupeny. Zásluhou takto upravené stěně, budeme si připadat jako kdesi v naturálních koupelích, a přitom budeme to vlastnit u sebe v domácností. Není třeba jezdit odlehle pro to, abychom jsme si prožili přírodní oddechnutí. Stačí, když si to doma komfortně uspořádáme. Fototapety do koupelny nemusí být jenom s květinami a zelení- podívejte se na fakta. Můžeme též uplatnit pláž s pískem, mušlemi a vlnami. Jakýkoli nápad se dá konkrétním způsobem zavést do praxe. Závisí na tom, co máme nejvíce rádi. Z přírody si smíme vybrat motýly sedící na palouku pokrytým květinami. Okolo nás je spoustu nápadů, jaké můžeme upotřebit do konkretního pokoje. Kompletní exteriér bude zařízený podle nás. Postačí se podívat na jakési naturální motivy v časopisech či vykouknout přes okno a hned máme trochu myšlenek.
lampki

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
/

Koupelna je místem, v jakém si rádi dáme teplou koupel a prožít příjemný moment abychom si odpočali po dlouhém dni. Neměli bychom ji obcházet a nechávat na poslední chvíli. Každý pokoj je důležitý a vyžaduje svou péči aby se v něm člověk příjemně cítil.