Myslíme si, že každy chcí, aby jeho byt byl pěkný. Velmi vyznamné jsou zdí a stropy naších bytů. Níže popišeme Vám pár nápadů na zdobení stěn a stropu. Proč vzhled zdí a stropu je tak důležitý? Barvy stěn mají obrovský vliv na to jak se citíme. Díky snadným nápadům Váš dům bude vypadat skvělé.

Nejlehčím nápadem na dekorování stěn jsou samozřejmě malby a fotografie. Můžeme doporučit Vám koupení zájímavých rámců, které budou dokonalou dekoraci zdí. Takové rámečky můžete udělat samostatně. Bude to dokonalý nápad na strávení času s dětmí.

Druhý velmi jednoduchý nápad to koupení dekorativních hodin. Volba je tak ohromná, že jsme jistý, že každý najde motiv pro sebe. Takové řešení má pár plusu. Kromě toho, že hodiny jsou dekoraci jsou rovněž velice praktické. Nemůžeme představit sobě dům bez hodin.

sufit

Autor: Miele
Źródło: Miele

Jíným jedoduchým způsobem dekoraci stěn je zavěšení zrcadel. Samozřejmě většina z nás mají zrcadla v svých koupelnéch nebo na chodbách. Je to velice praktické řešení. Můžeme Vám garantovat, že zrcadla budou dokonalé vypadat též v Vaších ložnících nebo v obývacích pokojech. Důležité jsou tež rámečky zrcadla, které budete mít v bytě.

Jistě nejjednodušším nápadem jsou různorodné plakáty, tapety nebo samolepky na zdí. Vyběr je opravdu obrovský a můžeme Vám garantovat, že každy najde něco perfektního pro sebe. Největší vyběr plakátu, tapet a samolepek najdete jistě na Internetu v speciálních prodejnech. Cena zaleží na vzoru tapety.

Jestli jde o zdobení stropu je to větší problém. Dekorace na stropy nejsou tak populární jak na zdí. Nicmeně popišeme Vám pár metod na dekorace stropu. Nejjednodušším způsobem jsou jistě dekorativní lišty, rozety nebo stropní obklady. Obrovskou výhodou je možnost zakrytí všeljakých prasklin, které můžete mít mezi stěnou a stropem. Takové dekorace skoro vždycký jsou bíle, ale bez větších potižů můžete je malovat libovolnou barvou. Kromě takových dekoraci máme též skvělý nápad pro lídí, kteří jsou odvážní a kteří se nebojí experimentování. Je to rovněž nápad pro lidí, kteří mají trošku víc peněz. Jde o hvězdné stropy, které nejlíp budou vypadat v pokojích dětí. Takové stropy jsou ručně vytvařené, proto stojí dost hodně peněz, ale máte garance, že budou výjimečné. Ale doopravdy můžeme Vám garantovat, že výsledek bude obdivuhodný. Strop bude úplně bily během dnu, ale kdy bude temnota rozsvití tisícem hvězd. Je to perfektní dekorace, zvlášť pro dětí, které se bojí temnoty.

Doopravdy nemusíte mít hodně prachů, aby dekorovat stěny a stropy Vašeho domu. Nejdůležitější je zajímavý nápad a fantazie. Nebojte se hledat a zkusit nové nápady.