Během obnovy každého věřejného záchodu prvním krokem bude pečlivě naplánovat, co se v něm by mělo nacházet. Důležité jsou nejen různé druhy sanitárního vybavení, ale rovněž jejích dobrá kvalita, velká funkčnost, skvělý stav tekoucí vody, dobré osvětlení a rozmanité, na první pohled bezvýznamné detaily – například přístroje, kterých úkolem je sušení ruk. Pro zákazníky může to být věc velice klíčová – po umytí rukou každý chce je okamžité mít suché, aby moct tehdy nákupovat, využívat služby nebo pracovat.

WC

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com
Poté nejlepší volbou je spoléhnout jedině na nejlepších a významných podnících které dosáhují hodně úspěchů. Někdy dobré rozhodnutí je těžší, když podníků návrhujících a vyrabějících zařízení do záchodů je tak velký počet. Proto před nákupy stojí to za to, udělat nejméně nějakou selekci a zvolit jedině efektivní a zároveň nejekonomičtější výrobky. Např. osouseč ruk suší nejen rychlé, ale má správně fungující snímače pohybu a proud suchého vzduchu je dost mírný, aby ruce neměly příliš suchou kůži.

Nejlepší zařízení do věřejných (a rozhodně i soukromých) záchodů návrhuje doporučovaný podník Dyson. Je ono kvalitní, odolné, má novodobý a docela univerzální vzor. Sušič rukou Dyson je rád nakupován různými podníky, které se zaměřují na stavbu a zařízení věřejných anebo hotelových záchodů. Podle různých názorů sušič rukou Dyson se charakterizuje skvělou úrovni hygieny, rychlosti a ergonomii – má všecko, co je důležité. Umožňuje to skvělá, soudobá technologie výroby, díke které ruce jsou osoušené oboustranně. Dodatečně filtruje škodné bakterie, kterých vždycky je nejvíc přesně na rukách. Velký klad je rovněž pečování o životní prostředí – Dyson získal známou cenu Carbon Reduction Label.

Samozřejmě pokáždé stojí to za to, stravit trochu času na pečlivé prohližení přístrojů, kterých cílem je fungovat na celé roky – odborný osoušeč rukou je tady skvělou volbou zároveň ve velkých a malých záchodech. Díky osoušečům majitel záchodu má možnost trochu ušetřit – systematické nakupování papírových ručníků přes dlouhý čas je nejčastěji dražší. Stojí být si vědom, že třebaže ve věřejných záchodech zákazníci traví málo času – pouze několik minut – velmi hodnotí klid, pořádkumilovnost. Praktický a nádherný záchod dobré ovlivňuje náladu. Nejednou image je schopen ovlivnit to, jak je považovaný celý objekt, ve kterém záchod se nachází – z tohoto důvodu je to docela důležitý činitel, pokud jde o názory na firmu anebo věřejnou instituci.