Pro obrovský počet klientů nejdůležitějším znakém kvality hotelů je stav a zařízení záchodu. Nejlepší záchody jsou nejenom upravené, ale rovněž docela praktické a nádherné. Proto v průběhu budovy záchodu, věřejného anebo hotelového, nejlépe vědět že současně nejlepší výsledky jsou proveditelné díky pozornému přizpůsobení zařízení.

Komfortní věřejný záchod a koupelná v hostelu to nejenom prostor, elegantní keramika koupelnová a dokonale fungující sanitární zařízení. Zvláště v hotelech (a určitě jiných přechodných místech na nocleh) zákazníci nejednou si přejí vlastnit dost věšáků na zavěšení oblečení anebo možnost efektivního sušení rukou a vlasů. Zásobníky toaletního papíru anebo mýdla je

koupelna

Autor: Kaldewei
Źródło: Kaldewei

určitě nezbytnost, ale kromě nich buď elektrických osušovačů rukou stojí vzít v úvahu i hotelové fény na vlasy. Zákazník díky tomu nemusí brát na cestu vlastní vysouseče vlasů. Takové fény se charakterizují tím, že nejčastějí jsou trvalé připevněné do zdi nebo jiného zařízení záchodu; kromě toho velmi se nelíší od obyčejných vysousečů.

Dva základní typy fénů na vlasy jsou hadicové a pistolové fény – líší se hlavně parametry. Hadicové jsou odolnější a jsou lepší, když majitel se obává poškození kvůli častému používaní buď akcí vandalů; kdežto nejdůležitějším výhodou pistolových fénů je jejích malý rozměr. Použití a instalace hotelových fénů je velmi snadné a intuitivní, a současně výrabí je rozmanité značky v asi všech designerských variantech – díky tomu asi každý najde něco dobrého pro svůj hotel, penzión anebo věřejný záchod. V soudobých záchodech a koupelnách skvělým nápadem jsou kontrastující barvy – tř. bílá, stříbrná buď modrá.

Žáden druh fénů nemůže se nacházet ve velké blízkosti tekoucí vody – je to docela důležitá chyba, která může způsobit nehodu. Kvůli použití elektrické energie stojí to za to, zvolit pouze ty hotelové fény na vlasy, které se označují vysoukou úrovní ergonomie. Úkolem fénů je efektivní sušení vlasů – z tohoto důvodu díky nejkvalitnějším fénům sušení vlasů by nemělo trvat dlouhý čas. Kromě efektivnosti fénů velmi vážný činitel, jenž nejlépe brát v úvahu je životnost. Odolnost ve velké míře působí kov, ze kterého jsou tvarované fénové spirály – v některých nejlevnějších modelech můžou se honem přetopit. Nejlepší hotelové fény na vlasy mají možnost pracovat bez potíží přes velmi dlouhou dobu. V ohledu značek, parametrů a designů fénů zákazníci mají široký výběr nabídek – určitě stojí to využít.