Při malování zdi, většinou používáme každodenní barvy a vzorky. Pravděpodobněji se nepouštíme do čehosi více rozdílného až skoro šíleného. Ale i bláznivé věcí eventuálně motivy smí utvořit náš pokoj hezčím a malinko jiným.

Třeba nemáme v oblibě bláznovství, ale jestliže už něco takového uděláme moc krát se nám to zalíbí. Proto můžeme vyzkoušet při natírání místnosti fototapety grafiti. Jsou trochu jiné než normální, a rovněž malinko energické. Není to každodenní bílá barva. Je to spoustu barev pohromadě. Jsou to rovněž poskakující odstíny na zdi, které vytvoří svět okamžitě trochu pestřejším a radostnějším. fototapety grafiti si můžeme připevnit na místa, kde bychom jinde dali normální barvu. Zotaví náš dům čímsi odlišným. Není nutné ji použít ihned do každého pokoje. Můžeme si vybrat jednu místnost. Jistě toho nebudeme litovat. Pokud by se nám to nezamlouvalo, vždy to můžeme vystřídat další fototapetou – .

Internet

Autor: Casamoda
Źródło: Casamoda
Pokud chceme vlastnit místnost trochu klidnější, můžeme užít fototapety les. Víme, jež v krajině si můžeme odpočinout, a také vzít čerstvý vzduch. Průměrně do přírody chodíme se projít. Teď můžeme vlastnit les v pokoji. Určitě nám to nenahradí opravdový les, ale jestliže si opatříme fototapety les budeme se vnímat čerstvěji a vyvolá to v nás pocit, jež bychom jistěže měli kdesi zajít na procházku. Zelená odstín zklidňuje, ale mimo to si smíme obstarat fotorapetu les i s jakousi tou lesní rostlinkou – .

Jistěže nám to místnost udělá pestřejším. /
Ne vždy si pořídíme to, co opravdu chceme. Určitě bychom měli ale zkoušet cosi nového, abychom přišli na to, co je pro nás to pravé ořechové.