Kvalitní zařízení působí, že každý zákazník je spokojen, a v samém záchodě držení čistoty je velmi jednoduché, ale dnes stojí být si vědom, že věřejné záchody v otevřených prostorech vyžadují někdy velice odlišné zařízení, než to které se nachází v budovách. Je to viditelné například během léta v zábavních parcích anebo festivalech, kde velmi nejednou do záchodu se dostává nechtěný hmyz a pavouci. Z zřejmých přičin vosy, noční můry a mouchy není pohled, který zákazníkům se líbí.

osoušeč rukou

Autor: Bradley Gordon
Źródło: http://www.flickr.com

Na štěstí, v současné době každý zprávce věřejného záchodu může bezproblémově koupit zařízení, jež pomůže vyřešit tyto problémy. Likvidátory hmyzu je skvělý a trefný způsob na omezení množství můr a ostatního hmyzu. Fungují přede vším díky svoje konstrukci, které má formu lampy s klecí, dodatečně nejednou má lepidlo, a láká hmyz ultrafialovým zářením. Teď stojí to za to, pamatovat, že nejsou i škodné pro lidí, a proto se je široce používá ve obrovských podnících, například v masokombinátech, průmyslu potravinářském, lihovarech anebo dokonce i v kuchyni v restauraci.

Likvidátory jsou velmi praktickým řešením, o čem svědčí velký zájem zákazníků a názory uživatelů. Samozřejmě likvidátory hmyzu nejsou přizpůsobené jen pro velkoplošné továrny a záchody v otevřeném pokoje – na trhu jsou často dosažitelné menší lampy, diskrétní a skvělé fungující v menších místech. V moderních věřejných záchodech často jsou velice hodnocené elektrické přístroje, díky kterým klienti můžou hned a hygienicky osoušet ruce . Určitě je to možné hlavně v těch záchodech, které jsou už v mnohých stavbách – např. na bázenu buď v hotelu.

hygienické zařízení

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com

Automatický osoušeč ruk to umožňuje a je často doporučený odborníky; nejlepší modely dokonce ušetří hodně peněz, jestli je přírovnat s tradičními jednorázovými ručníky. Nejlepším nápadem bude podívat se na různé nabídky osoušečů rukou a názory zákazníků – šance, že zařízení bude v takové situaci fungovat přes dlouhou dobu a správně, jsou docela vyžší. Automatický osoušeč ruk omezí i časté uklízení podlah po vlhkých jednorázových ručnících a množství odpádků nechaných zákazníky, a není škodný ekologicky, protože k jej následkům patří menší poptávka po papíru, malé množství oxidu uhličitého a zmenšený vývoz odpadu.