Tag : Pružiny

Pružiny

Written on May, 15, 2018 by in Uncategorized
Většina lidí, kdy ma, kdy mají něco řict o pružinách jistě budou povídat o pružinách tlačných. Je to naší základní slučování z pery. Vynika to z toho, že je to nejpřistupnější druh pružin. Meně popularní jsou tažné pružiny.
Continue Reading...
Written on Mar, 01, 2016 by in
Současně stojí to za to, být si vědom, že nejen ta nejkomplikovanější mechanizace je celý čas potřebná – docela klíčové je správné fungování i toho, co je základní. V různých mechanismech jsou přitomné pružiny, bez kterých by nefungovaly automobily, některé typy garážových bran, chladírny, klávesnice, a ostatní populární výrobky, třeba valendy, přístroje pro gymnastiku nebo odrazové můstky, bylyby docela nekomfortní.
Continue Reading...
Written on Dec, 29, 2014 by in
Malokdo z nás uvědomuje si jak významné jsou pružiny v různorodných strojéch. Použivame per každodenně a můžeme je nalézt ve většíně předmětů, které máme v náších domech. Většina z ních funguje díky pružinam. Pružina zvykle je nevelkou částí velkých strojů. Jej vlív na pracovaní celého strojů je opravdu velký.
Continue Reading...
Written on Dec, 29, 2014 by in
Nejvíc známým žánrem per jsou pera tlačné, kterých používáme každého dne. Pera tlačné jsou naším prvním asociací se slovem pera. Většína z nás myslí, že je to jediný žánr pružin, který existuje. Je to velký omyl. Existuje pár typů pružin.
Continue Reading...