Tag : styl

styl

Written on Jul, 11, 2018 by in
Dnes již asi každý je vědom, co jsou fototapety a jak zajímavé dávají možnosti v aranžaci prostorů. Díky nim absolutně obyčejný a průměrný prostor může získat velmi jedinečný a okouzlující styl, a kvůli široké nabídce látek, fototapety můžou být připevněné nejenom v obývacím pokoji nebo ložnici, ale také v prostorech náchylných na vliv vody – např. koupelnu anebo kuchyni. Z toho důvodu určitě stojí, postárat se o krásný styl dosažitelný díky fotografickým tapetám – díky ním každý může mít na stěně ve svém pokoji co si jen chce.
Continue Reading...
Written on Mar, 30, 2016 by in
Dnes, mezi různými estetiky jež se charakterizují velkým zájmem zákazníků každý může podívat se na pozoruhodnou módu na retro. Tenhle účinek je možné obdržet díky různorodým způsobům, dokonce když jsou použité moderní látky – na příklad styl retro dávají dekorační závěsy, kouzelné obrazy a figuríny, buď elegatní nádobí a jiné stylové dekorativní přílohy. Nestojí, avšak, podcenit klíčovou roli, jakou dává také vymalba stěn a trefný nábytek. Proto, v průběhu planování zařízení ložnici, stojí to za to, přemýšlet, jak by vypadal styl shabby chic.
Continue Reading...
Written on Sep, 21, 2015 by in Uncategorized
Když – například kvůli přestěhování bytu – chcete úžásně zařídit obývak, nejlepší nápad je rozhodnout se o tom, který styl bude tehdy v pokojech. Během zařízení domu tř. stárat se nejen o praktičnost, ale také o úžásný a přátelský vzhled – a v tomto ohledu jen málo stylů se může rovnat shabby chic. Je on nyní velice módní z několika důvodů, ale hlavní je nádherné spojení použitelnosti s úžásnou estetikou.
Continue Reading...