Tag : styl

styl

Written on Jul, 28, 2017 by in
Teď už asi každý je vědom, co jsou fototapety a jak rozsáhlé dávají možnosti v aranžmá interiérů. Díky nim absolutně obvyklý a nenápaditý prostor může získat velice jedinečný a baječný styl, a kvůli široké nabídce látek, fototapety mají možnost být připevněné nejenom v obývaku nebo ložnici, ale také v prostorech náchylných na vliv vody – na příklad záchod buď kuchyni. Z toho důvodu samozřejmě stojí, postárat se o hezký styl dosažitelný díky fotografickým tapetám – díky ním každý může mít na zdech ve svém pokoji co si jen chce.
Continue Reading...
Written on Mar, 30, 2016 by in
Dnes, mezi různými estetiky jež se charakterizují velkým zájmem zákazníků každý může podívat se na pozoruhodnou módu na retro. Tenhle účinek je možné obdržet díky různorodým způsobům, dokonce když jsou použité moderní látky – na příklad styl retro dávají dekorační závěsy, kouzelné obrazy a figuríny, buď elegatní nádobí a jiné stylové dekorativní přílohy. Nestojí, avšak, podcenit klíčovou roli, jakou dává také vymalba stěn a trefný nábytek. Proto, v průběhu planování zařízení ložnici, stojí to za to, přemýšlet, jak by vypadal styl shabby chic.
Continue Reading...
Written on Sep, 21, 2015 by in Uncategorized
Když – například kvůli přestěhování bytu – chcete úžásně zařídit obývak, nejlepší nápad je rozhodnout se o tom, který styl bude tehdy v pokojech. Během zařízení domu tř. stárat se nejen o praktičnost, ale také o úžásný a přátelský vzhled – a v tomto ohledu jen málo stylů se může rovnat shabby chic. Je on nyní velice módní z několika důvodů, ale hlavní je nádherné spojení použitelnosti s úžásnou estetikou.
Continue Reading...