Zařízení domu nevždycký je lehké. Někdy budete potřebovat spousta času a peněz, aby výsledky byly uspokojívě správné. Nícmeně Váší snaha bude doceněná přes rodinu a znamých. Dům je prostor, ve kterém prožívame nejvíc svého volného času – je to nejpodstatnější důvod, aby udělat všechno pro zlepšení toho místa.

Je pro nás samozřejmě, že většina lidí chce bydlet v krásném a praktickém domu. Tzv. moderní design se velmi rychlé mění, ale máme pro Vas několik rád, co udělat, aby Váš byt vždycky vypadal skvělé. Především mějte na pamětí, že Váš dům je prostorem pro Vás! To Vy se máte citít výborně. Dekorujte byt podle vlastního vkusu – myslíme, že je to nejvyznamnější pravidlo.

Musíte pamatovat tří základní věcí. Myslíme o barvách, světle a o prostoru Vašeho domu. Navrhujeme Vám používání barev, které vždycký budou modní a pří tím jsou velmi elegantní. Určitě myslíme tady o klasické bíle barvě, která vypada skvělé v sloučení s barvou černou. Pokud nechcete černé barvy zkuste pomalovat Vaší stěny na šedo. Je to rovněž populární barva. Především jsou to odstíny, které budou slušet do každého druhu nábytku. V dněšní době můžete nabyt nábytek různorodného druhu. Jde nejen o barvy a podoby, ale též o látku, z kterého předměty jsou vyrobený.

domu

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com

Jestli jde o světlo v Vaším bytě je ono opravdu hodně podstatné. Světlo garantuje milou atmosféru. Světlo má také velký vliv na Vaší náladu. Mějte na pamětí, že v každém pokoju Vašeho bytu musíte najít misto pro lampu. Nejde tady jenom o ohromný stropní lustr, ale rovněž, a možné, že především o nevelké lampičky, díky kterém budete mohli upravit úroveň světla v celém domu. Moderní zařízení domu znamená mnoho světla a to ve všech prostorech.

Poslední vyznamná věc pokud jde o zařízení moderních bytů je prostor. Pamatujte, že míň znamena víc. Jde o to, abyste v Vaším bytě neměli příliš věcí. Kupujte jenom nezbytné věcí. Opravdu není smysl nabyvat předměty jen z toho důvodu, že se nam libi nebo budou nám slušit do celého interiéru. Jestli máte malý byt máme pro Vás trik, který vyvola pocit, že byt bude se jevit na větší než je doopravdy. Trik je velmi jednoduchý – kupte pár zrcadel – pamatujte, aby vždy zavěsit je na delší stěně, díky tomu pokoj bude vypadat na větší.

Zapamatujte, že nejvyznamnější jsou tří věcí: barvy Vašeho bytu, světlo a prostor. Modní byt musí být světlý a prostorný. Doufame, že díky naším radům v snadný způsob zařídite tak vyznamný prostor jak Vaš dům.