Category : web_cat

Written on Sep, 18, 2017 by in
Voda patří, především nyní, k hlavním zdrojům světa. Dokonce když voda činí tři čtvrtě povrchu zemské kouli, je celý čas docela nezbytná – velká část toho množství jsou prostě mořská nepitná voda a ledovce. Stojí, avšak, vědět že dešťová voda úspěšně slouží k zavlažování rostlin, umytí automobilu nebo talířů, k splachování v záchodě, a lehkém očistění je dobrá k pití.
Continue Reading...
Written on Sep, 18, 2017 by in
Pečovat v současné době o ekologii v České republice není vůbec tak obtížné, jako dřívěj. Občas stáčí jen vlastnit trefné návyky, jež nezaberou mnoho času, a se hned stanou tak jednoduché, jako např. mytí ruk. Základní, ale velmi klíčový zvyk je třídění odpadů – každý může to dělat zároveň v bytě a v průběhu práci v podníku.
Continue Reading...
Written on Jul, 28, 2017 by in
Víme, jež zásluhou krajiny, můžeme žit. Všelijaké květiny, stromy nám dávají kyslík a my jim opětovně navracíme dusík naším dýcháním. Krajina je nezbytná.
Continue Reading...
Written on Jul, 28, 2017 by in
Mezinárodní kultury se započínají mezi sebou mísit. Vypůjčujeme si různorodé motivy a náměty k vytvoření nových, jedinečných možností něčeho docílit od našich sousedů, tak stejně jak oni od nás. Poté co si budujeme obydlí, rovněž sníme, aby bylo ojedinělé. Na zdi využíváme různé obrazy, fototapety abstraktní, mísíme odstíny. Také si do obydlí pořizujeme zvířátka.
Continue Reading...