Category : Stavební a interiér

Written on Jul, 11, 2018 by in
Dnes již asi každý je vědom, co jsou fototapety a jak zajímavé dávají možnosti v aranžaci prostorů. Díky nim absolutně obyčejný a průměrný prostor může získat velmi jedinečný a okouzlující styl, a kvůli široké nabídce látek, fototapety můžou být připevněné nejenom v obývacím pokoji nebo ložnici, ale také v prostorech náchylných na vliv vody – např. koupelnu anebo kuchyni. Z toho důvodu určitě stojí, postárat se o krásný styl dosažitelný díky fotografickým tapetám – díky ním každý může mít na stěně ve svém pokoji co si jen chce.
Continue Reading...
Written on Jul, 11, 2018 by in
Připadá nám to nemožné, aby člověk žil bez barikád a současně s pocitem uskutečnění. Líbí se nám lidi, jací si jdou za vlastním přáním. Chtěli bychom je následovat, avšak někdy nám to nevychází

.

Continue Reading...
Written on Jun, 23, 2018 by in
Uvědomujeme si, jež zásluhou přírody, smíme dýchat. Různé květiny, stromy nám dávají kyslík a my jim opětovně vracíme dusík naším dechem. Příroda je potřebná.
Continue Reading...
Written on Jun, 22, 2018 by in
Úkolem designu interiéru je nejenom nádherně vydekorovat jakýsi prostor, ale i udělat to takovým způsobem, aby vypadal zajímavě, zdůrazňoval své funkce, a ještě byl velmi funkční v použití. Interiér, jenž vypadá nádherně, není pouze čistý a s nádherným nábytkem – docela klíčové jsou také dekorační vlastnosti, díky kterým může být on milý pro oči buď ne. Z tohoto důvodu většina odborníků návrhuje dekorace na zdi – nezaberou prostor, tak nutný zejména v malých a středních pokojích, a mají vše doporučované dekorační vlastnosti.
Continue Reading...